راهنمای انتخاب دستگاه قطعه شویی

قطعه شویی

همانطور که می دانید برای خرید دستگاه قطعه شویی لازم است تا عوامل متعددی را مورد بررسی قرار دهید.

در مطالب قبلی شما را با برخی از نکات مهم در مورد دستگاه های قطعه شویی آشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در خصوص انواع ماشین قطعه شویی به دست آورید.

عوامل موثر در خرید دستگاه قطعه شویی

با استفاده از ماشین های قطعه شویی می توان سر سیلندر و همچنین سایر قطعات ماشینی را به بهترین شکل شستشو داد و هر گونه لک و چربی را از آن ها پاک نمود. دستگاه های شوینده قطعات انواع مختلفی دارند که می توان با توجه به نیازی که به ماشین شستشوی قطعات دارید دستگاه متناسب با نیازتان را تهیه کنید.

توجه به حرارت دستگاه

دستگاه های مختلف مقدار حرارت و گرمای متفاوتی برای شستشوی قطعات انشار می دهند. در خرید این نوع دستگاه ها لازم است تا با مقدار حرارتی که دستگاه تولید می کند آشنایی داشته باشد. و دستگاه متناسب با قطعاتتان را خریداری کنید. به طور معمول دستگاه ها دمایی معادل 170 تا 175 درجه ایجاد می کنند.

دستگاه قطعه شویی

توجه به GPM پمپ دستگاه

GPM پمپ دستگاه نیز از جمله مهم ترین مواردی است که در انتخاب دستگاه هایی شوینده قطعات بسیار مهم است.

قدرت پمپ دستگاه نیز باید متناسب با قطعاتی که می خواهید شستشو دهید انتخاب شود از این رو لازم است تا به مقدار GPM و قدرت اسب بخار دستگاه توجه کنید.

خدمات پس از فروش

یکی دیگر از نکات مهم در خرید این نوع دستگاه ها توجه به خدمات پس از فروش و همچنین موجود بودن و در دسترس بودن قطعات مربوط به خود دستگاه می باشد. ممکن است دستگاه شما دچار آسیب و مشکلی شود و لازم باشد تا یکی از لوازم آن را تعویض کنید از این رو باید اطمینان داشته باشید که می توانید به راحای آن لوازم را پیدا کنید.

برای تهیه بهترین انواع دستگاه قطعه شویی می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × یک =