بهترین مرکز فروش دستگاه قطعه شویی کجاست؟

قطعه شویی

آیا می دانید بهترین مرکز فروش دستگاه قطعه شویی کجاست؟

یکی از معتبر ترین مراکز فروش دستگاه قطعه شویی را می توان تهران صنعت نوین دانست. این مجموعه با ارائه برترین و مجهزترین دستگاه ها به عنوان بهترین مرکز فروش دستگاه قطعه شویی شناخته شده اند.

در مطالب قبلی شما را با قیمت دستگاه قطعه شویی آشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در مورد فروش دستگاه قطعه شویی به دست آورید.

در زمان خرید این نوع ماشین آلات صنعتی یکی از مهم ترین فاکتور ها این است که با انواع دستگاه های شستشوی قطعات بیشتر اشنا شوید. در اینجا شما را با برخی از این دستگاه ها آشنا خواهیم کرد.

دستگاه قطعه شویی

انواع دستگاه قطعه شویی

  • ماشین قطعه شویی دستی
  • ماشین قطعه شویی اولتراسونیک
  • ماشین قطعه شویی شناور
  • ماشین قطعه شویی بسیار قوی
  • ماشین قطعه شویی بدون آسیب به محیط زیست

دستگاه قطعه شویی دستی

دستگاه قطعه شویی دستی چیست؟

در طرح هایی که به طور خاص برای مایعات تمیز کننده حلال یا آب وجود دارد، ماشین های دستی رایج ترین چربی گیرهای موجود در بازار هستند. آنها معمولاً کمترین هزینه را دارند و برای تمیز کردن قطعات بسیار مورد استفاده قرار می گیرند.

مراحل شستشوی قطعات با استفاده از دستگاه قطعه شویی دستی

خیس خوردن

خیساندن ساده ترین و کم تهاجمی ترین عمل تمیز کردن است. با زمان غوطه وری بیشتر تاثیر بیشتر خواهد داشت. این عمل تمیز کردن در مواردی که خاک به راحتی از بین برود و هزینه کم تجهیزات مهم باشد قابل اجرا است.

برس کشی

شستشوی دستی به عنوان مکمل سایر اقدامات تمیز کردن استفاده می شود. این روش برای از بین بردن خاکهای سرسخت در قسمت هایی که به سختی قابل دسترسی هستند مفید است. برای تمیز کردن قطعات یدکی بیشتر از برس ها استفاده می شود.

محلول گرم شده (فقط محلول بر  پایه آب)

با افزایش دما، اثربخشی محلول های تمیز کننده بر پایه آب به طرز چشمگیری افزایش می یابد. دمای مطلوب توصیه شده توسط تجهیزات و شوینده خاص استفاده می شود.

بخار مستقیم

از یک شلنگ انعطاف پذیر برای هدایت بخار شستشو و مایع تمیز کننده فشار کم به قسمت آلوده استفاده می شود. این عمل تمیز کردن مخصوصاً برای شستشوی قطعات هنگام برس زدن بسیار مثر است. برای دستیابی به حداکثر نتایج، می توان از عملکرد بخار هدایت شده در ترکیب با سایر اقدامات تمیز کردن استفاده کرد. برخی از مدل ها دارای یک شلنگ دوم با نازل تفنگی هستند، که اسپری قابل تنظیم را برای شستشو مورد استفاده قرار می دهند.

تحریک مایعات

این مرحله بعدی خیساندن است. با ایجاد تحریک درون مخزن، شیمی هر بار که قطعه را رد می کند، یک عمل “اسکراب” انجام می دهد. این همزنی مایعات برای پاکسازی و دفع مواد آلوده نیز عمل می کند.

چه موقع از دستگاه قطعه شویی دستی حلال استفاده می کنید؟

این نوع دستگاه ها ایده آل برای تمیز کردن فلزات، پلاستیک ها و سطوح رنگ شده هستند. روغن، روغن موتور، روغن برش و روغن های محلول در آب به راحتی از بین می روند. رسوبات صمغی تحت تأثیر مواد معدنی معمولی به راحتی نرم یا از بین می روند. استفاده از محصولات Graymills ’Agitene توصیه می شود.

چه موقع از دستگاه شستشوی دستی استفاده می کنید؟

از خط تمیز کننده های آبی Graymills می توان برای از بین بردن تقریباً هر نوع خاک آلی یا معدنی، از جمله، روغن ها، کربن های نرم، اپوکسی ها، باقی مانده آب سخت، خوردگی، اکسیدها، رنگ ها، نمک های آبکاری، زنگ زدگی و دود استفاده کرد. استفاده از پاک کننده های بر پایه آب Graymills ’Aquatene توصیه می شود و در صورت گرم شدن بسیار موثر عمل می کنند و فقط به آبکشی نیاز دارند.

دستگاه قطعه شویی

آشنایی با دستگاه قطعه شویی دستی Handi-Kleen™ Solvent

ترکیبی از ایستگاه اسکراب حلال و مخزن خیساندن مخازن برای تعمیر و نگهداری آسان دارای زهکش پایین هستند. چربی گیر ایده آل برای تعمیر و نگهداری و تعمیرات عمومی در کاربردهای صنعتی، خودرویی، دریایی یا کشاورزی.

ویژگی های دستگاه قطعه شویی PL36/PL36-FB/PL422

سبد جمع کننده فیلتر و لجن با فیلتر فوم دو عنصر باعث می شود که مایع برای تمیز کردن کمتر بیشتر تمیز شود. در PL36 FB موجود نیست.

انعطاف پذیر بمانید تا شستشوی فلزی را برای عمل برافروختگی بدون دست مستقیم انجام دهید.

مخزن فولادی سنج 16/18 با پوشش پودری بادوام برای دوام و عمر طولانی

تخلیه پایین مناسب برای حذف مایعات

سبد قطعات کوچک

پیوند ایمنی قابل استفاده در صورت آتش سوزی درب آن را می بندد.

ویژگی های – PL36

پمپ 400 GPH Graymills Superflo

قفسه متحرک برای قطعات تمیز بالای مایعات یا خیساندن در مخزن حلال

ویژگی های اضافی – PL36 FB

طراحی سازگار با Freeboard مخزن عمیق تری را در خود جای داده است

پمپ مقاوم در برابر سایش 170 GPH

ویژگی های اضافی – PL422

پمپ 400 GPH Graymills Superflo

قفسه دوتایی کشویی و فلزی در کل مخزن گسترش می یابد تا یک سطح کار 34 1/2 ‘x 20 3/16 \و همچنین باعث کاهش اتلاف حلال در اثر تبخیر شود. کشیدن قفسه سمت راست به سمت چپ یک مخزن خیس 18 x 21 1/2 با اندازه مساوی ایجاد می کند. یا برای مخزن کاملاً باز ، هر دو قفسه را در شیار کناری ذخیره کنید.

برای تهیه بهترین انواع ماشین های شستشوی قطعات می توانید با کارشناسان ما در بهترین مرکز فروش دستگاه قطعه شویی در تماس باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + چهارده =